sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,148.88
+293.14
Ethereum
$1,274.59
+30.07
Litecoin
$76.83
+0.92
DigitalCash
$47.04
+2.78
Monero
$146.41
+0.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.22
+0.38
Dogecoin
$0.10
0

Bithumb isimli Bitcoin borsası satışa çıkmış durumda

20

Güney Kore de merkezi bulunan Bitcoin borsalarından Bithumb satılığa çıkmış durumda. Yerel bir durumdaki kaynaklara bakılırsa Bithumb Holdings şirketi, Bithumb Korea şirketinde yer alan %74’lük hissesini satma konusunda bir karar aldı. Bu söz konusu hisselerin toplamda yer alan değeri de 600 milyon dolar tutarına denk geliyor.

Yerel kaynaklar arasında yer alan Herald’ın yapmış olduğu bir habere bakılırsa Bithumb hisselerinin büyük bir kısmı satılığa çıkartılmış durumda. Bithumb isimli platform 4.77 milyon tane kullanıcı ile birlikte Güney Kore’de yer alan kripto para hacminin yarısından çok daha fazlasına aracılık yapmakta. Sektördeki öncü isimlerden biri olarak öne çıkan Bithumb platformunun hisse çoğunluğundan dolayı şimdiden iki tane teklif verilmiş oldu. Bu söz konusu tekliflerden bir tanesinin 430 milyon dolar tutarında diğerinin de 603 milyon dolar tutarında bulunduğu bilgisi verildi. Tekliflerin tam olarak kimden gelmiş olduğu da bilinmiyor.

Bitcoin borsalarından biri olan Bithumb geçmiş olduğumuz birkaç haftanın içinde 2 defa polis baskınına uğramış oldu. Bithumb platformunun 2018 senesinde düzenlemiş olduğu bir token satışını inceleme altına alan Seul polisi borsayla alakalı olarak soruşturma başlatmış oldu. Borsa yöneticilerinden biri olan Lee Jung Hoon’un dolandırıcılık yapmış bir durumda bulunmasından şüphe duyan polis kendisini ifade vermeye çağırmış oldu.

Crypto Briefing; Bithumb adlı platformun satılığa çıkartılmış durumda bulunmasını bu gelişmelerle açıklıyor. Yerel kaynaklar ile de ilişkilendirilmiş olan bilgilere bakılırsa Bithumb platformunun yatırımcıları bu söz konusu yasal süreci problemsiz bir biçimde atlatabilmek amacıyla hisse satışı yapma konusunda bir karar aldılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.