sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Binance ABD Ceosu cahil konusunda bir yakıştırmada bulundu

77

Binance Amerika Birleşik Devletleri şubesinin CEO’su görevinde bulunan Catherine Coley kripto para birimi kullanmaya yanaşmamakta olan girişimcilerle alakalı cahillik yakıştırmasında bulunmuş oldu. Kripto para birimlerinin yaşamı çok önemli bir parçası haline gelecek olduğunu açıkça ifade eden Coley, bunun hiç bir şekilde göz ardı edilmemesinin gerekli olduğuna vurgu yaptı.

Binance Amerika Birleşik Devletleri’nin CEO’su görevinde bulunan Coley ardımızda bırakmış olduğumuz gün Bloomberg platformunun katkılarıyla gerçekleşmiş olan Odd Lots ismine sahip podcaste katılım gerçekleştirdi. Coley yayın esnasında kripto para birimlerinin tam olarak hangi alanlar içerisinde kullanılmakta olduğundan, Koronavirüsten tam olarak nasıl etkilenmiş olduklarından ve gelecek dönemlerde ne türden bir gelişim gösterecek olduklarından da söz etmiş oldu.

Coley kripto para birimlerinin sadece spekülatif bir durumdaki alım-satım amacıyla değil çok daha değişik maksatlarla da kullanılabilecek olduğunu düşünmekte. Kripto para birimlerinin gerçek yaşamda ne türden yararları olduğundan söz etmiş olan Coley e-ticaret işlemlerinden mortgage ödemelerine kadar pek çok değişik alandan da örnek vermiş oldu.

Kripto para birimlerinin, bunun çok daha ilerisinde dijital varlıkların büyümeye devam edecek olduğunu da ifade eden Coley, girişimciler için bu alan içerisinde yaşanmakta olan gelişmeleri takip etmeleri konusunda da öneride bulundu. Dijital varlıkların sürekli olarak büyüyecek olduğuna inancı bulunan Coley bu söz konusu süreci takip etmemenin çok cahilce olacağını düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.