sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,148.88
+293.14
Ethereum
$1,274.59
+30.07
Litecoin
$76.83
+0.92
DigitalCash
$47.04
+2.78
Monero
$146.41
+0.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.22
+0.38
Dogecoin
$0.10
0

DeFi tokenleri sona eriyor

46

DeFi ile alakalı dünyanın yükselişiyle yield farming ile alakalı teklifler sunmakta olan protokoller gün geçtikçe artış göstermeye başladı. Lakin yield farming modeli üzerinde kullanılmakta olan bu söz konusu DeFi tokenları, teker teker çakılmaya başladığından dolayı, DeFi’ya karşı duyulan güven de sarsılmış oldu.

Merkeziyetsiz bir durumdaki finans (Defi) sektörünün saece birkaç aylık zamna içinde hızlı bir şekilde büyümüş olması, kripto paralarla alakalı dünyada da çok büyük ilgi uyandırmış oldu. Fazlasıyla iyi bir performans sergilemiş olan Aave (LEND) adlı kripto para biriminin yanı sıra Maker (MKR) adlı kripto para birimi ile birlikte Compound (COMP) adlı kripto para birimi gibi tokenlardan hemen sonra piyasaya sürülmüş olan ve adeta bir balon etkisiyle sönmekte olan yeni tokenlar, DeFi‘ın bu söz konusu şanlı yükselişine leke sürmüş durumda.

Yatırımcılığın yanı sıra ünlü yorumculardan CryptoWhale, Twitter hesabı üzerinden yapmakta olduğu özel bir açıklamayla yield farming tokenlarının %99’luk kısmının dibe vuracak olduğunu iddia etti. CryptoWhale ayrıca, yeni çıkmış olan yield farming tokenları hususunda öteki yatırımcıları da pek çok defa uyarmış idi. Yeni çıkmış olan tokenların yaratıcılarının anonim kalmaya devam etmesinin ve tokenların %80 ila %95’lik kısmını kontrol etmesinin bir nedeni bulunduğunu da iddia eden CryptoWhale, bu söz konusu protokollerin piyasa heyecanıyla beraber hareket etmeye başlayacak deneyimsiz kullanıcıları dolandırmayı hedeflemekte olduğunu savunmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.