sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Satoshi Nakamoto’nun bundan etkileneceği açıklandı

22

Popülerliğini koruyan kripto analisti ve aynı zamanda etkileyicisi, Bitcoin adlı kripto para biriminin mucidi Satoshi Nakamoto’nun merkezi bir durumda bulunmayan finanstan (DeFi) etkilenecek olduğuna inandığını da söylemekte. Öte yandan analist, DeFi’nin Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum adlı kripto para biriminin fiyatını arttıracak olduğuna da vurgu yapıyor.

Ünlü durumdaki bir kripto analisti ve aynı zamanda etkileyicisi konumunda bulunan Cameron, aşağılayıcı karşılaştırmalara karşın DeFi’nin, yatırımcılar için çok yüksek bir getiri vaat etmekte bulunan bir kripto para projesi olarak öne çıkan Bitconnect’ten uzak durumda bulunduğunu ifade ediyor. Cameron söz konusu bu konuya yönelik açıklamalarına şu ifadeleri de yazıyor; ‘Yeni ve aynı zamanda korkutucu olan bir şeyin yalnızca bir saadet zinciri konumunda bulunduğunu ifade etmek basit, zira anlamamakta olduğunuz bir şeyden korkmaktasınız. Fakat paranızın tamamen boşta oturmasının yerine işlem ücreti kazanabilmek amacıyla bir işe dahil edilmiş olması aslında farklı bir birconnect değil.. Kendiniz için bir kötülük yapmamaktasınız, asla o şekilde düşünmeyin

Ünlü durumdaki analist: DeFi bankaların perde arkası içerisinde yapmış olduklarını da yapmakta

Cameron, DeFi ile alakalı gelir modellerinin, borsalar ile birlikte bankaların perde arkasında yapmakta olduğu gibi sermayelerini işe koyup kripto sahiplerini de güçlendirmiş olduğunu açıkça ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.