sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,229.74
+425.55
Ethereum
$1,282.95
+53.2
Litecoin
$78.46
+3.65
DigitalCash
$46.84
+2.72
Monero
$147.67
+2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.35
+0.58
Dogecoin
$0.10
0

SushiSwap üzerinde bug bulunduğu açıklandı

54

SushiSwap platformu, yeni token’lar alma mecburiyetinde kalmadan birinin yönetişim gücünü kanıtlayabilmekte olan; çok sinsi bir bug’a (hata) karşı tamamen savunmasız bir şekilde gözüküyor.

Geliştirici bir durumdaki Jong Seok Park aracılığıyla 7 Eylül tarihi içerisinde bildirilmiş olan bu bug, yönetişim içerisinde ‘çifte harcama’ şeklinde tanımlanacak olabilir. Temele bakıldığında SushiSwap ile alakalı yönetişim, token sahibi olanların oylama güçlerini çok daha farklı bir varlığa devretmesi konusunda izin vermiş olur. Bunla beraber, token sahibi bunun ardından tokenları farklı bir kişiye aktarırsa, delege tekrardan yönetim gücünü korumuş olur. İkinci tokenin sahibi de, token’ları bir defa daha devrettikten sonra delegenin gücünü gerekli olduğu kadar çoğaltacak olabilir. Bug, token ile alakalı aktarımın yetki verme parametlerini sıfırlamamasına sebep olmakta ve bu, büyük bir ihtimalle çok daha değişik projelerin kod tabanlarının toplanmasının çok önemli bir sonucudur.

SushiSwap platformunun yönetişim ile alakalı sözleşmeleri çok büyük bir ölçüde Yam yönetişiminin önemli bir fork’u; Yam sözleşmeleri ise aslına bakılırsa Compound’un bir fork’udur. Bunla beraber SushiSwap platformunun Github kaynak koduna bakıldığı zaman token’ın akıllı sözleşmesinin sadece ERC-20 ismine sahip sözleşmelerinin standart uygulamasında yer alan ‘token basma’yla alakalı işlevi değiştirmiş olduğu da görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.