sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bitcoin ile alakalı kriz mi başladı?

55

Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı 3 Eylül tarihi içerisinde çok sert bir gerileme yaşayıp 10.000 dolar seviyelerini tekrardan ziyaret etmeye başladı. BTC adlı kripto para biriminin yaşamış olduğu bu düşüş serüveni, tahmin edilebilecek olduğu gibi pek çok altcoin’i de beraberinde götürmüş oldu. Çarşamba gününde sinyalleri verilmiş olan söz konus ubu düşüşün Perşembe gününde göstermiş olduğu etkisi de halen piyasalar üzerinde kaosa neden olmakta.

Binance borsasının yanı sıra Bithumb borsası ve Coinbase borsası gibi kripto para borsaları da bu söz konusu düşüşten etkilenmiş oldu. Binance borsası ile birlikte Coinbase platformuna kısa bir zaman boyunca ulaşılamazken Bithumb platformuna da polis baskını yapılmış olduğu bilinmekte. En ilginç durumdaki olay da büyük bir olasılıkla Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan Gemini isimli ünlü kripto para borsasının başına gelmiş gibi gözükmekte.

Gemini adına sahip kripto para borsasını kullanmakta olan bir kişi, BTC adlı kripto para birimi için çekim emri vermiş olmasına karşın fonlarına ulaşamamakta olduğuna vurgu yaptı. Kullanıcı, Gemini adlı kripto para borsasının çok büyük BTC adlı kripto para birimi çekim işlemlerini durdurmuş olduğunu da alakalı yazıyla beraber paylaşmış oldu. Jameson Lopp da borsanın BTC adlı kripto para biriminin bitmiş durumda bulunabileceğini ifade eden bir açıklama yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.