sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Chainlink yeni bir proje satın almış durumda

116

Chainlink (LINK) Cornell Üniversitesinin bünyesi üzerinde geliştirilmekte olan DECO isimli oracle projesini satın almış durumda. DECO ise; Chainlink adlı kripto para biriminin şu zamana kadar yatırım yapmış olduğu ikinci proje olarak öne çıksa da Chainlink adlı kripto para biriminin DECO’yu satın alabilmek amacıyla ne kadar para ödemiş olduğu da bilinmemekte.

Son dönemlerin en popüler platformlarından bir tanesi olarak öne çıkan Chainlink (LINK) adlı kripto para birimi DECO ismine sahip bir projeye yatırım yapmış olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Ari Juel önderliğiyle geliştirilmiş olan DECO projesi mevcut durumdaki faaliyetlerini de Cornell Üniversitesi’ne bağlı bir biçimde yürütmekteydi.

CoinDesk tarafından yapılmış olan habere bakılırsa DECO bundan sonra Chainlink adlı kripto para biriminin bünyesi üzerinde çalışmalar gerçekleştirecek. DECO’nun kurucusu konumunda yer alan Ari Juel ise Chainlink adlı kripto para biriminin ekibine katılmış olacak ve DECO ile alakalı çalışmalarını yürütmeyi sürdürecek.

Chainlink adlı kripto para birimi kendi kullanmakta olduğu teknolojinin sayesinde herhangi bir blockchain platformunun içinde bulunmayan verileri blockchain tabanına sahip akıllı kontratlara aktarabilmekte. DeFi sektörü içerisindeki en büyük isimlerinden bir tanesi haline gelmeyi başaran Chainlink adlı kripto para birimi bunun sayesinde veri aktarımı da yapabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.