sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.38
+525.82
Ethereum
$1,825.36
+31.54
Litecoin
$92.99
+4.77
DigitalCash
$58.53
+2.62
Monero
$156.21
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.56
+0.48
Dogecoin
$0.08
0

Melon tam olarak nedir?

83

Ethereum tabanına sahip bir protokol olarak öne çıkan Melon (MLN) adlı kripto para birimi, bu senenin ilk dönemlerinde ortalama 3 dolar tutarında bulunan değerini 50 dolar civarına kadar taşımayı başarmış oldu.

Melon adlı kripto para birimi kullananların dijital varlıklarını yönetmesinin yanı sıra bunlara yatırım yapmasına imkan tanımakta bulunan, Ethereum kripto para biriminin üstüne inşa edilmiş özel bir protokoldür. Melon adlı kripto para birimi asıl maksadını varlık yönetimini; şirketler ile birlikte danışmanların tekelinden kurtarım, bağımsızlaştırmak şeklinde açıklamakta. Melon protokülü geliştiren ise Avantgarde Finance firmasıdır.

Melon adlı kripto para biriminin asıl hedefi ise komple yenilikçi ve çok daha alternatif bir sistem yaratabilmek. MLN adlı kripto para biriminin internet kanallarıyla birlikte kullanıcılar, tekrar çok daha farklı kullanıcılar tarafından başlatılmış olan fon ile birlikte portföylere basit bir şekilde yatırım yapacak olabilirler. Fon ile birlikte portföylerin yanında, Melon adlı kripto para biriminin üstünden projeyle beraber oluşumlara da yatırım yapmak olanaklı. MLN adlı kripto para birimi de Melon protokolünde birtakım işlemleri yürütmek amacıyla kullanılmakta olan kripto para birimi olarak öne çıkmaktadır.

Platform ile beraber, 2017 senesinin ilk aylarında piyasaya sürülmüş olan MLN adlı kripto para biriminin şu an da ki piyasa değeri ortalama bir şekilde 54 milyon dolar tutarındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.