sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketine yeni bir dava şoku

56

Blockchain tabanına sahip ödeme ile havale devlerinden Ripple şirketi, sahip bulunduğu bu büyümeden dolayı bazı dönemlerde çok daha değişik davaların hedefi olabilmekte. Amerika Birleşik Devletleri’nin içinde şu an da federal mahkemede görülmekte olan bir menkul kıymet davası yer alan Ripple şirketine bir başka darbe de Avustralya’da yer alan federal mahkemeden gelmiş oldu.

Avustralya’nın ödeme odağına sahip firmalarından biri olarak öne çıkan New Payments Platform Australia (NPPA), federal mahkemeye yapmış olduğu başvuru içerisinde Ripple Labs şirketini marka taklit etme suçu sebebiyle dava etmiş durumda. NPPA şirketinin Avustralya içinde kullanmakta olduğu ”PayID” adlı markanın Ripple şirketi tarafından da kullanılmakta olduğu ileri sürülüyor.

NPPA açmış olduğu söz konusu bu davanın maksadının ”Avustralya da yaşamını sürdüren vatandaşların NPP Avustralya’nın PayID hizmet ismini ve markasını kullanmakta olan kripto para tabanına sahip ödeme hizmetinden korumak ve bunun yapacak olduğu yanlış bir yönlendirmeyi engellemek” olduğuna da vurgu yaptı.

Dava ile alakalı başvurunun ise 20 Ağustos tarihi içerisinde yapıldığı görülmekte. NPPA platformu, ülkenin içinde ANZ’nin yanı sıra Citi ile birlikte ING, HSBC ve Avustralya Merkez Bankası da dahil olmak üzere 13 tane değişik bankayla da ortaklığa sahip durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.