sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Güney Kore’den kripto parayla alakalı baz fiyat çalışması

45

Güney Kore’De devlet kripto para birimleriyle alakalı çok daha yeni bir baz fiyat belirlemeye çalışmakta. Hükümet kripto paralarla alakalı fiyata gelecek mart ayına kadar bir standart getirebilmeyi, bunun sayesinde ise kripto para vergilerine yönelik belirsizlikleri ortadan kaldırmayı hedeflemekte.

Pek çok ülke kripto para birimlerinin tam olarak ne oldukları, nasıl kullanılabildikleri ve nasıl vergilendirilecekleri şeklindeki sorulara yasal bir cevap verebilmiş durumda değil. Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte İngiltere benzerindeki bazı gelişmiş ülkeler kripto para kullanımına yönelik olarak yasal belirsizlikleri çözmeye gayret ederlerken; Güney Kore’den dünya üzerinde bir ilk olarak sayılabilecek çok önemli bir adım gelecek olabilir.

CoinHubKorea benzerindeki bazı yerel kaynaklar; Güney Kore devletinin kripto para birimleriyle alakalı olarak bir baz fiyat sistemi oturtmaya çalışmakta olduğunu iddia ediyorlar. Hükümet kısmında da onaylanmış olduğu ifade edilen söz konusu bu planın gelecek mart ayına kadar hayata geçmesi konusunda bir beklenti var.

Devletler kripto para birimi benzerindeki varlıklara yatırım gerçekleştiren vatandaşlardan vergi kesebilmek amacıyla o vatandaşın işbu varlığı tam olarak hangi fiyattan almış olduğuna ve hangi fiyattan satacak olduğuna bakmaktalar. Lakin bu söz konusu vergilendirme modeli iş kripto para birimlerine geldiğinde çok daha yetersiz kalmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.