sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin ve altın konusunda önemli yorumlarda bulundu

25

Galaxy Digital platformunun CEO’su görevinde bulunan Michael Novogratz, son dönemlerde yükselme gösteren altın ile birlikte Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatlarını yorumlamış oldu. Ünlü durumda bulunan milyarderin geleceğe yönelik altınla birlikte Bitcoin adlı kripto para birimi yorumu; iki tanesinin de değer kazanacak olduğu şeklinde. Novogratz, altın ile birlikte Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatlarında bu süreç sona erdikten sonra çok daha yeni bir rekor görülebilecek olduğu açıklamasında bulundu.Bitcoin ve altın konusunda önemli yorumlar yaptıGalaxy Digital platformunun CEO’su görevinde bulunan Michael Novogratz, son dönemlerde yükselme gösteren altın ile birlikte Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatlarını yorumlamış oldu. Ünlü durumda bulunan milyarderin geleceğe yönelik altınla birlikte Bitcoin adlı kripto para birimi yorumu; iki tanesinin de değer kazanacak olduğu şeklinde. Novogratz, altın ile birlikte Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatlarında bu süreç sona erdikten sonra çok daha yeni bir rekor görülebilecek olduğu açıklamasında bulundu.

Usta yatırımcılardan biri olan Novogratz geçmiş olduğumuz gün Bloomberg’e konuşma gerçekleştirdi ve piyasalar üzerinde yaşanmakta olan gelişmeleri de açıkça değerlendirdi. Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki Koronavirüs vakalarını, yaklaşmaya başlayan başkanlık seçimini ve hisse piyasalarının mevcut durumdaki gidişatını yorumlamış olan Novogratz; altın ile birlikte Bitcoin adlı kripto para biriminin özelinde de bir takım tahminler yaptı.

Altının fiyatı geçmiş olduğumuz hafta içerisinde 2,070 dolar tutarına kadar çıkarak çok yeni bir rekor kırmıştı. Rusya’dan gelmiş bulunan aşı haberinden dolayı biraz gevşeme gösteren altın fiyatı şu zamanlarda ise 1,940 dolar ila 1,950 dolar aralıklarında seyretmekte. Bütün bunlara karşılık olarak Bitcoin adlı kripto para birimi de 11,200 dolar tutarına kadar gerileme gösterdikten sonra tekrardan yükselişe geçmiş ve 11,800 dolar ila 12,000 dolar aralığına girmiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.