sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Grayscale çok daha yeni bir rekor kırmış durumda

73

Grayscale şirketi gece saatlerine doğru bir tablo paylaştı ve çok daha yeni bir rekor kırmış olduğu konusunda açıklamada bulundu. Grayscale şirketinin Bitcoin adlı kripto para birimi ve Ethereum adlı kripto para birimi gibi kripto paralarla alakalı açmış olduğu tröst bundan böyle hiç bir şekilde olmadığı kadar büyük.

Kripto paralarla alakalı sektörün en büyük firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Grayscale büyümeyi sürdürmekte. Büyük bir seviyede kurumsal yatırımcılara hizmet vermeye devam eden Grayscale şirketi, bugün içerisinde özel bir duyuru paylaşarak yeni bir rekor kırmış olduğu konusunda açıklamada bulundu. Grayscale şirketinin yönetimi altında bulunan varlıkların toplamdaki maddi değeri tam tamına 5.8 milyar dolar tutarında oldu.

Grayscale şirketinin hazırlamış olduğu kripto paralarla alakalı reklam geçmiş olduğumuz gün Amerika Birleşik Devletleri’nde yer aan CNBC ile birlikte FOX gibi ulusal kanallar üzerinde de yayınlanmaya başlamış oldu. Bir taraftan kripto para birimlerinin büyümesine katkıda bulunmakta olan Grayscale şirketi, bir taraftan da tröstlerini büyütmeyi sürdürmekte.

Grayscale şirketi geçmiş olduğumuz hafta yönetimi altında bulunan varlıklara yönelik bir tablo yayınlayarak 5.6 milyar dolar tutarıyla yeni bir rekor kırmış olduğu konusunda açıklama yapmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.