sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Chainlink fiyatı neden yükselmekte?

87

Chainlink (LINK) adlı kripto par biriminin fiyatı dün 11 doları geçti ve bütün zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmış oldu. Analistlerden bazıları LINK’in bu durumla yetinmeyecek olduğunu ve değer kazanmayı sürdüreceğini söylemektelerdi. Bu söz konusu analistler haklı çıkmış oldu ve LINK adlı kripto para birimi 12 dolar ve 13 dolar barajlarını da aşmış oldu.

Chainlink adlı kripto para biriminin fiyatı bundan sadece 1 ay öncesinde 5.80 dolar civarlarındaydı. Lakin LINK adlı kripto para biriminin fiyatı aradan geçmiş olan bu süreç içinde 13 dolar tutarına kadar çıkıp yatırımcılarına %100’den daha çok kazanç sağlamış oldu. Bu esnada Chainlink adlı kripto para biriminin piyasa değeri de doğal bir şekilde artış göstermiş oldu ve Chainlink adlı kripto para birimi Bitcoin SV adlı kripto para birimi gibi kripto paraları ardında bırakıp piyasanın en büyük altıncı kripto parası olmayı başardı.

Chainlink adlı kripto para biriminin bir gün içinde 10 dolar tutarından 13.25 dolar tutarına kadar çıkmış olması cidden etkileyiciydi. Pekala LINK adlı kripto para biriminin fiyatı niçin bu denli kısa bir zaman içinde bu denli sert bir yükseliş yaşamış oldu? Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi de Zeus Capital olarak öne çıkabilir.

Bir yatırım firması olarak öne çıkan Zeus Capital LLP ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Chainlink adlı kripto para birimine karşı adeta bir savaş açarak çok yüklü bir seviyede kısa pozisyon almış oldu. LINK adlı kripto para biriminin fanatikleri de bunun hemen sonrasında Zeus Capital LLP şirketine LINK adlı kripto para birimi fiyatını pumplayıp karşılık vermeye başladı. Bunu yapma esnasındaki maksatları da LINK adlı kripto para birimi fiyatının yükselmesini, böylelikle de Zeus Capital LLP şirketini almış olduğu kısa pozisyonların tasfiye edilmesini sağlayabilmekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.