sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.38
+525.82
Ethereum
$1,825.36
+31.54
Litecoin
$92.99
+4.77
DigitalCash
$58.53
+2.62
Monero
$156.21
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.56
+0.48
Dogecoin
$0.08
0

Bank of America ile Ripple ortaklığı doğrulanmış durumda mı?

90

XRP adlı kripto para biriminin üreticisi konumundaki Ripple, dünya üzerindeki en büyük bakalardan biri olarak öne çıkan Bank of America şirketiyle ortaklık kurmuş bulunabilir.

Kripto paralarla alakalı takipçiler Ripple şirketi ile Bank of America’nın arasında tam bir şekilde ne gibi bir ilişki olduğunu aylardır çok fazla merak etmekteler. Bazıları bu iki isimin arasında çoktan bir ortaklık kurulmuş olduğunu iddia etmekte ama bununla ilgili olarak yeteri kadar kanıt sunamamakta, bazıları da bu iki firmanın arasında hiçbir bağlantı bulunmadığını iddia etmekte.

Bu iki büyük firmanın ortak olabilecekleri konusundaki iddia da ilk önce 2018 senesi içerisinde ortaya atılmıştı. Ripple şirketi, 2018 senesi içerisinde Uluslararası Para Fonuyla ilgili olarak çok özel bir sunum hazırlayarak bu söz konusu sunum içerisinde Bank of America’yla işbirliği içinde olduğunu açıklamış oldu. Bunun hemen sonrasında da Bank of America 2019 senesinde bir blockchain patenti alarak bu söz konusu patenti alma esnasında Ripple şirketinin teknolojisinden yararlandığını da ifade etmiş oldu.

Kripto paralarla alakalı camianın tanındık isimleri arasındaki Panosmek, sosyal medya hesabı üzerinden bir görsel paylaşımında bulundu ve Ripple şirketiyle Bank of America arasında yer alan ortaklığın doğrulanmış bir durumda bulunabileceğini iddia etti. Onun iddialarına bakılırsa Ripple çalışanlarından biri tarafından yazılmış olan e-mail, bu iki firmayla alakalı iddiaları adeta kanıtlar bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.