sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Japonya kripto paralarla alakalı acele karar verilmemesinin gerekli olduğunu söyledi

21

Japonya kripto paralarla alakalı acele karar verilmemesinin gerekli olduğunu söyledi

Japonya’da yer alan Finansal Hizmetler Kurumunun Başkanı görevindeki Ryozo Himino, kripto para birimleri hususunda tedbirli ilerleyecek olduklarını söyledi.

Temmuz ayı içerisinde Japonya Finansal Hizmetler Kurumunun Başkanı pozisyonunda atanmış olan Ryozo Himino, kripto paralarla alakalı ticarette çok dikkatli adımlar atılması hususunda uyarmış oldu. Himino, Merkez Bankası aracılığıyla üretilmeye başlanacak dijital para birimine odaklanılmasının altını çizmiş oldu. Pandemiden dolayı insanların nakit paralardan uzaklaşıp dijital para birimlerine yönelecek olduğunu da ifade etti.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sene G20 zirvesine katılmış olan ve kripto para birimleriyle alakalı konuşma gerçekleştiren Himino, kripto para birimlerinin regüle edilmemesi durumunda piyasada yer alan ”spekülatif durumdaki işlemlerin artabileceğini”, kripto paralarla alakalı sektörün gelişiminin bundan dolayı olumsuz yönde etkilenebilecek olduğunu ifade etti. Geçmiş olduğumuz sene Japonya’nın ev sahipliğinde düzenlenmiş olan G20 zirvesi içerisinde Libra benzerindeki dijital para birimleriyle alakalı çok daha sıkı denetlemeler yapılacak olduğu açıklaması yapıldı. Tekrar aynı zirve içerisinde kripto paralara yönelik olarak küresel problemlerin de incelenecek olduğu ifade edildi.

Japonya dijital parayla alakalı çalışmalarını Çin’den gelmiş olan dijital yuan duyurusunun hemen sonrasında hızlandırmaya başlamış oldu. Kripto para birimlerine yönelik olarak şu zamanlarda çok temkinli bir tavır sergilemekte olan Japonya’nın dijital para hususundaki planları da zaman içinde nasıl şekillenmiş olacak, hep beraber göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.