sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Çin’den blockchain ile alakalı 12 proje

29

Çin’in başkenti olarak öne çıkan Pekin kentindeki yetkili isimler blockchain ile alakalı nerdeyse 150 sayfadan oluşan yeni bir plan paylaştı.

Sadece birkaç sene öncesinde kendisine ait dijital parasını geliştirmeye başlamış olan Çin, geçmiş olduğumuz birkaç aylık zaman diliminde blockchain ile alakalı yapmış olduğu çalışmaları da hızlandırmaya başlamış durumda. Çin’in Devlet Başkanı görevinde bulunan Xi Jinping ardımızda bırakmış olduğumuz senenin son günlerine doğru blockchain ile alakalı bir açıklama paylaşarak devlet kuruluşlarına bu alan içerisindeki projelerini hızlandırma konusunda bir talimat vermişti.

Çin’in tamamında yer alan pek çok kurum ve kuruluş Jinping’in bu söz konusu talimatının hemen sonrasında blockchain ile alakalı olarak çok yeni araştırmalar başlatmaya ve aynı zamanda yeni projeler geliştirmeye başlamış oldu. Pekin’de yer alan yerel yöneticiler ise Çin asıllı liderin talimatına uyup blockchain ile alakalı teknolojinin lojistik ile birlikte ticaret benzerindeki alanlar üzerinde tam olarak nasıl kullanılabilecek olduğunu incelemeye başladılar.

Başkentte yer alan yetkili isimler yapmış oldukları değerlendirmeler sonrasında da nerdeyse 150 sayfadan oluşan bir rapor paylaştılar. Bu söz konusu rapor içerisinde blockchain ile alakalı teknolojinin Pekin’de yer alan kullanım alanlarından, sağlayacak olduğu avantajlardan ve aynı zamanda yararlarından söz edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.