sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Private send ve invite send nedir?

269

PrivateSend işlemi için izin verilen azami miktar 1000 DASH’dir.Haziran 2016’da DarkSend, PrivateSend olarak yeniden markalaştırıldı.Mevcut uygulamasında, birden çok kullanıcıdan gelen özdeş girdileri birden fazla çıktıya sahip tek bir işlem ile birleştirerek işlemlere gizlilik kazandırır. Özdeş girdilerden dolayı, işlemler doğrudan izlenemez ve fon akışını şaşırtır. PrivateSend, aynı birimdeki koinleri diğer cüzdanlarla karıştırarak tüm paraların aynı değere sahip olmasını sağlayarak, Dash’ı “misli” hale getirir.

InstantSend, neredeyse anlık işlemleri sağlayan bir hizmettir. Bu sistem sayesinde, girdiler belirli işlemlere kilitlenebilir ve masternode ağının oybirliğiyle doğrulanabilir. Çakışan işlemler ve bloklar reddedilir. Bir oybirliğine ulaşılamazsa, işlemin geçerliliği standart blok onaylama yoluyla gerçekleşir. InstantSend, Bitcoin gibi diğer kripto paralarda mevcut olan doğrulama sürelerinin uzunluğu sorunu çözer.Haziran 2016’da, InstantX, InstantSend olarak yeniden markalandırılmıştır.

Dash nasıl çalışır?

Bitcoin’in ağdaki tüm işlerin madenciler tarafından gerçekleştirildiği tek katmanlı ağdan farklı olarak, Dash iki katmanlı bir ağ kullanır. Yeni bloklar oluşturmak gibi belirli ağ işlevleri, madenciler tarafından gerçekleştirilir. Dash ağının ikinci kademesi PrivateSend, InstantSend ve yönetim işlevlerini yerine getiren “masternode”lardan oluşur.Masternodlar, sybil saldırılarını önlemek için teminat olarak 1000 DASH gerektirir. Bu teminat her an harcanabilir, ancak bunu yaptığınızda ilgili masternode ağdan kaldırılır. Masternodelar hayati ağ işlevleri sağladığı için, blok ödüller madenciler ve masternodelar arasında bölünür ve her grup blok ödülünün %45’ini kazanır. Her bloğun geri kalan %10’u ile “bütçe” ya da “hazine” sistemi ödüllendirilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.