sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Binance platformundan yeni bir açıklama geldi

65

Binance platformu kullananlar artık borsa üzerinde Kyber Network kullanarak staking yapabiliyor olacaklar.

Ticaret hacmi açısından dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsası olarak öne çıkan Binance platformu, staking yapmakta olan kripto para yatırımcılarını çok fazla sevindirebilecek yeni bir karar almış durumda. Kyber Network platformunun Kyber Swap isimli özelliği sayesinde basit bir şekilde Ethereum adlı kripto para birimi işlemi yapabilmekte olan kullanıcılar Kyber Network’ü bundan böyle staking yapma amacıyla da kullanabiliyor olacaklar.

Binance platformunun yayınlamış olduğu duyuruya bakılırsa Kyber Network kullanıcıları bugün itibariyle staking yapmaya başlayabiliyor olacaklar. Borsa bugün itibariyle kullanıcıların hesapları üzerinde yer alan Kyber Network (KNC) miktarını tespit etmeye başlamış olacak.

Kullanıcılar hesapları üzerinde yer alan Kyber Network miktarının üstünden para kazanabiliyor olacaklar. Binance platformunun paylaşmış olduğu söz konusu bilgilere bakılırsa bir kullanıcının stakingden tam olarak ne kadar para kazanacak olduğu, Binance platformunun staking amacıyla kullanılmakta olan KNC’lerden almış bulunduğu toplamdaki ödül miktarının o kullanıcının sahip durumda bulunduğu KNC ‘oranına’ çarpılma işlemiyle belirlenmiş olacak. Sizin mevcur durumdaki KNC oranınınız da Binance kullanıcılarının sahip bulundukları ortalama bir şekildeki KNC miktarının, Binance platformu aracılığıyla staking maksadıyla kullanılmakta olan toplam KNC miktarına bölünmş olmasıyla bulunabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.