sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,016.33
+102.85
Ethereum
$1,288.75
+17.02
Litecoin
$77.04
+0.61
DigitalCash
$45.07
0
Monero
$147.53
+3.9
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.68
+0.24
Dogecoin
$0.10
0

Güney Kore harekete geçmeye karar verdi

21

Güney Kore’de yer alan yetkili isimler ülke içerisinde yer alan kripto para regülasyonları konusunda çok önemli bir değişikliğe gitme açıklamasında bulunabilir.

Dünyanın tamamında yer alan yüz binlerce sayıdaki kripto para yatırımcısı kripto para birimlerinin vergilendirilip vergilendirilmeyecek olduğu konusunda büyük bir merak içinde. Ülkelerden bazıları kripto para birimlerinden daha şimdiden vergi almaya başlamış oldu ancak bu ülkelerde yer alan yatırımcılar da bu söz konusu yatırımların tam bir şekilde nasıl vergilendirilecek olduğu hususunda çokta emin değiller.

Güney Kore’de yer alan mevcut durumdaki regülatörler kripto para birimlerini şu zamana kadar para birimi şeklinde görmektelerdi ve kripto para yatırımcısı olanları herhangi bir şekilde gelir vergisine tabii tutmamaktaydı. Lakin son günler içerisinde yaşanmış olan bazı gelişmeler bu söz konusu vaziyetin zaman içinde değişebilecek olduğuna işaret etmekte.

Kripto para birimlerinin Güney Kore içerisinde tam olarak nasıl vergilendirilecek olduğu, bunların tam bir şekilde nasıl regüle edilecek olduğu aslına halen çok büyük bir merak konusu durumunda. Yerel kaynaklar aracılığıyla aktarılmış olan bazı bilgilere bakılırsa isimlerden bazıları kripto para birimlerini bir finansal varlık şeklinde tanımlamayı istemekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.