sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Elon Musk’un daha zengin olduğu ortaya çıktı

30

Tesla şirketinin CEO’su görevinde bulunan Elon Musk‘ın serveti ardımızda bırakmış olduğumuz Cuma gününde fazlasıyla ciddi bir sıçrama yapıp Musk’ı en zengin insanlar isimli liste üzerinde üst sıralara götürmeyi başardı. Musk, elde etmiş olduğu bu servet artışından dolayı da ünlü durumda bulunan Bitcoin eleştirmenlerinden Warren Buffett’ın kişisel varlığını geçmeyi başarmış oldu.

Tesla şirketine ait olan hisselerin %11 artış göstermesi, Musk’ın serveti üzerinde 6,1 milyar dolar tutarındaki artışı da beraberinde getirmiş oldu. Bloomberg’in aktarmış olduğu bilgilere bakılırsa şu an da Musk’ın net bir durumda olan serveti 70,5 milyar dolar şeklinde gözüküyor. Daha öncesinde Musk’la atışmış olan Warren Buffett’in servetinin de Koronavirüs ile alakalı süreçte yaşamış olduğu kayıplardan dolayı 69,2 milyar dolar tutarına kadar gerileme gösterdiği bilinmekte.

SpaceX şirketinin kurucusu bütün bunların yanında Oracle Corporation şirketinin CEO’su görevinde bulunan Larry Ellison’ı da ardında bırakmış bir durumda. Bloomberg tarafından aktarılmış olan bilgilere bakılırsa Tesla hisseleri üzerinde yaşanmakta olan artış Musk’ın Amerika Birleşik Devletleri’nin içinde en yüksek maaşa sahip CEO olmasını da sağlamış bulundu. Musk tam olarak iki senelik bir zaman öncesinde yapmış olduğu anlaşmayla beraber yalnızca Cuma gününde 595 milyon dolar tutarında maaş elde etmeyi başarmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.