sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Altın ve Bitcoin’i kıyaslamış durumda

20

İleri gelen Bitcoin adlı kripto para birimi eleştirmeni ve aynı zamanda altın yatırımcılarından Peter Schiff, Twitter platformunun üstünden yapmış olduğu açıklama üzerinde Bitcoin adlı kripto para birimini öğrendikçe Altın yatırımlarını arttırmaya başlamış olduğunu belirtti. Bitcoin adlı kripto para birimi konusunda bilgilerinin kendisini bundan uzaklaştırarak altına yönlendirmiş olduğunu belirten Schiff, Bitcoin adlı kripto para birimini anlamadığını belirtmekte olanlara da bu şekilde yanıt vermiş bulundu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Twitter hesabının üstünden takipçileriyle Bitcoin adlı kripto para birimi ve altın karşılaştırmasını içeriğinde barındıran bir anket paylaşmış olan Scihff, altın fiyatının tam olarak ne zaman 1 BTC fiyatını geçecek olduğunu sordu. Anket seçeneklerinden bir tanesinde ”bu hiçbir dönemde olmayacak” şeklinde bir ifadenin yer alıyor olması da tahmin edilecek olduğu gibi büyük bir seviyede bunun seçilmesine sebep olmuş durumda.

Euro Pacific Capital şirketinin CEO’su de pek çok farklı makalenin ya da kullanılmış olan oyun tam tersine ONS Altın fiyatının kesin bir şekilde Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatını geçecek olduğunu ifade etti. Şu anda Altın’ın toplamda yer alan piyasa değeri 8 trilyon dolar tutarına yaklaşıyor ve Bitcoin adlı kripto para biriminin fazlasıyla da üstünde. Buna rağmen Bitcoin adlı kripto para birimi özellikle de Halving’in ardından beklenmekte olan fiyat yükselişini tam anlamıyla göstermeyi başaramadı ve Schiff ise bu durumdan yola çıkıp Bitcoin adlı kripto para birimine yönelik eleştirilerini arttırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.