sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Çin yeni bir ilke imza attı

18

Çin’de yer alan Kunming kenti içerisindeki yetkili isimler kamu ihalelerini çok daha hızlı bir biçimde yürütebilmek amacıyla blockchain ile alakalı teknolojiyi kullanmaya başlamış oldular.

Kunming kenti içerisinde yer alan yerel yöneticiler Tencent şirketiyle bir işbirliği yapıp Kun­y­il­ian ismine sahip yeni bir blockchain platformu geliştirmiş durumda. Çin üzerinde daha öncesinde de kamu ihalelerine yönelik olarak özel bir blockchain platformu geliştirilmemiş olduğundan dolayı bu proje sayesinde bir ilke imza atılmış bulundu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde blockchain ile alakalı çalışmalarına hız veren ve bu esnada kendi dijital parasını da geliştirmeyi sürdüren Çin, bu alan içerisinde atmış olduğu adımlara bir yenisini daha ilave etti. Cointelegraph tarafından aktarılmış olan bilgilere bakılırsa Kunyilian ismine sahip olan bu yeni platform kamu ihalelerini çok daha etkili bir durumda ve çok daha hızlı bir biçimde yürütebilmek amacıyla kullanılıyor olacak.

Bu söz konusu blockchain platformu ile beraber kamu ihalelerine tam olarak hangi kuruluşların katılım gerçekleştirdiği, katılımcı hususunda herhangi bir problem bulunup bulunmadığı da basit bir şekilde kontrol edilebiliyor olcak. Bu esnada ihalelere yönelik verilerin de eski dönemdekilere kıyaslandığı zaman çok daha hızlı bir şekilde ve çok daha güvenli olarak paylaşılması konusunda beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.