sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Pasaport ödemelerini Bitcoin ile yapabilecekler

18

Venezuela’nın Sivil kayıt hizmetlerini yöneten SAIME, Venezuela pasaportu alma konusunda isteği bulunan vatandaşların ödemelerini Bitcoin adlı kripto para birimiyle yapabilmelerini sağlayabilecek çok önemli bir adım atmış durumda. Reddit platformunun üstünde 23 Haziran tarihi içerisinde paylaşılan bir gönderiye bakılırsa, Venezuela kullanıcılarından bir tanesi Bitcoin adlı kripto para birimi ödemesiyle alakalı planlar yapılmış olduğunu da doğrulamış durumda.

Olay Twitter platformunun üstünde de çok hızlı bir biçimde yayılmaya başladı ve yurtdışında yaşamını sürdüren Venezuela vatandaşları ödeme ekranı üzerinde Bitcoin adlı kripto para birimi seçeneğinin de yer aldığını göstermekte olan görselleri paylaşmaya başlamış durumda.

BTCLovera adına sahip olan bir kullanıcı ise konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama üzerinde kişisel bir şekilde bunu doğrulamış olduğunu ve Venezuela da görevli olan göçmenlik bürosunun ödemelerle alakalı bir şekilde Bitcoin adlı kripto para birimini kabul etmeye başladığını belirtti.

Venezuela içerisinde yer alan çok önemli bir devlet kurumu üzerinde Bitcoin adlı kripto para biriminin kullanılması, kesinlikle çok büyük bir adımdır. Bunun hemen ardından öteki devlet daireleri içerisinde de benzeyen ödeme yöntemleri kabul edilmeye başlanacak olabilir. Ülkenin mevcut durumdaki kendisine ait kripto para birimi Petro pek çok alan üzerinde kullanılmış olsa da Bitcoin adlı kripto para biriminin bu kadar açık bir biçimde kabul ediliyor olması, dijital devrim konusunda çok daha olumlu bir gelişmedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.