sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Libra projesi için Trump ile görüşmüş

34

Facebook platformunun fazlasıyla tartışmalı stablecoin’i olarak öne çıkan Libra adlı kripto para birimi, görücüye tam bir şekilde çıkmamış olsa bile çok büyük ihtimalle piyasada yer alan pek çok kripto para biriminden daha çok konuşularak tanındı ve gündem maddesi haline gelmeyi de başardı. Libra adlı kripto para biriminin özellikle Amerika Birleşik Devletleri asıllı regülatörler tarafından çok fazla eleştirilmiş olan bir stablecoin olduğu daha önce de görülmüş idi. Facebook platformunun CEO’su görevinde bulunan Mark Zuckerberg ve projenin başında bulunan David Marcus bu söz konusu eleştirlerin sonunda ifade vermenin yanı sıra projeyi anlatabilmek amacıyla senatonun karşısına dahi çağırılmıştı.

Fakat şu zamanlarda ortaya çıkmış olan ve The New York Times aracılığıyla aktarılmış olan bir detaya bakılırsa, Zuckerberg ifadeden hemen önce Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı görevinde bulunan Donald Trump’la da özel bir yemek esnasında bir araya gelmiş. 22 Ekim tarihi içerisinde gerçekleştirilmiş olan söz konusu bu yemek daha öncesinde basın tarafından paylaşılmış olsa bile buna tam olarak kimlerin katılmış olduğu ve Trump’ın orada bulunup bulunmadığı da bilinmemekteydi.

23 Ekim tarihi içerisinde senato karşısına çıkarak ifade vermiş bulunan Zuckerberg’in bundan sadece 1 gün öncesinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı görevinde bulunan Donald Trump’ın yanı sıra eşi Melania Trump ve ayrıca onun kızı Ivanka Trump gibi isimler ile yemek yediği ortaya çıkmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.