sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

5 Trilyon dolar tutarındaki sermaye Bitcoin piyasasına girmeyi beklemekte

38

Mart 2020 tarihi içerisinde Koronavirüs endişesiyle nakit para haricindeki tüm varlıkların yanı sıra yatırım araçları adeta dibi görmüş durumda. Bitcoin adlı kripto para birimi 3.700 dolar tutarına kadar gerilemiş durumdayken, 10 senelik Amerika Birleşik Devletleri’nin Hazine Tahvilleri dahi inanması zor bir biçimde düşüş yaşamış durumda. Nakit paraların ”kral” durumda bulunduğu da bir defa daha ortaya çıkmış bulundu.

Gold Bullion International şirketinin kurucu ortağının yanı sıra deneyimli durumda bulunan analistlerden Dan Tapiero de nakit para hususundaki söz konusu bu olgunun değişmek üzere bulunabileceğini düşünmekte. Ünlü durumda bulunan makro yatırımcı bugün paylaşmış olduğu gönderisi içerisinde yatırımcıların nakit pozisyonundan kaçmaya başlamış olduğunu ifade etmiş durumda.

Ünlü durumda bulunan analist, paylaşmış olduğu bir grafikle birlikte nerdeyse 5 trilyon dolar tutarındaki nakit paranın yakın zaman içinde altınla beraber Bitcoin adlı kripto para birimi piyasalarına akabilecek olduğunu ifade etmiş durumda. Bu kadar büyük bir korkunun hisse senedi piyasası zirve yaptığı zaman genel olarak görülmemiş olduğunu belirten analist, endişenin her geçen gün artış gösterdiğini ve insanların nakit para birimi kullanmanın yerine çok daha farklı yatırımlara geçiş yapabilecek olduğuna vurgu yaptı.

Aslına bakılırsa efsanevi bir durumdaki kurumsal yatırımcılardan Paul Tudor Jones da ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimi yatırımı yapmaya başlamış olduğunu ifade etmiş ve kurumsal yatırımcıların geleceğine yönelik olarak çok önemli bir sinyal vermiş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.