sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Fiyatları Coinbase haberiyle beraber uçuşa geçmiş durumda

83

Coinbase geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu paylaşım içerisinde Aave adlı kripto para biriminin yanı sıra Aragon adlı kripto para birimi ile birlikte Bancor adlı kripto para birimi, Arweave adlı kripto para birimi, COMP adlı kripto para birimi, Horizen adlı kripto para birimi, DigiByte adlı kripto para birimi, NuCypher adlı kripto para birimi, Livepeer adlı kripto para birimi, KEEP Network adlı kripto para birimi, Numeraire adlı kripto para birimi, Ren adlı kripto para birimi, Origin Protocol adlı kripto para birimi, Render Network adlı kripto para birimi, SKALE Network adlı kripto para birimi, Synthetix adlı kripto para birimi, Siacoin adlı kripto para birimi ve ayrıca VeChain adı kripto para birimi gibi kripto paraları listelemeyi düşünmekte olduğu konusunda açıklamalarda bulundu.

Coinbase platformu daha öncesinde yapmış olduğu açıklamalar içerisinde bir kripto parayı listelemeye başlamadan önce o kripto para birimiyle alakalı fazlasıyla detaylı ”teknik ve de hukuki değerlendirme” yapmaya başlayacak olduğunu ifade etmişti. Firma bu listeleme süreci içerisinde özellikle de hukuki süreçlere dikkat etmeye gayret ediyor.

Coinbase platformunun ”listelemeyi düşünüyoruz” şeklinde duyuru yapmış olması dahi bu kripto para birimlerinin fiyatını arttırmaya yetmiş durumda. En başta ismini yazmış olduğumuz kripto para birimlerinin fazlasıyla büyük bir bölümü geçmiş olduğumuz 24 saatlik zamna diliminde %10’dan çok değer kazanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.