sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.38
+525.82
Ethereum
$1,825.36
+31.54
Litecoin
$92.99
+4.77
DigitalCash
$58.53
+2.62
Monero
$156.21
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.56
+0.48
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketinden yeni ODL koridoru açıklaması

87

Blockchain firmalarının en büyüklerinden bir tanesi olarak öne çıkan Ripple şirketi, resmi bir durumdaki internet sitesi üzerinde ve Twitter adresi üzerinde paylaşmış olduğu bir gönderiyle bu senenin içinde yeni On-Demand-Liquidity koridorları açacak olduğu konusunda açıklamada bulundu. Ürün geliştirmenin yanı sıra kurumsal ilişkilerden sorumlu durumdaki kıdemli başkan yardımcısı görevinde bulunan Asheesh Birla’nın hazırlamış olduğu özel yazı içerisinde, ODL’nin özellikle de bu şekilde bir kriz ortamında pek çok finansal kuruma yardımcı olabileceği açıkça ifade ediliyor.

Blockchain devlerinden biri olarak öne çıkan Ripple şirketinin bu sene birden çok yeni ODL ödeme koridoru açacak olduğunu da ifade etmiş olan Birla, Ripple şirketinin büyümeyi sürdüreceğini de söyledi.

ODL aslına bakılırsa daha öncesinde xRapid şeklinde bilinmekteydi ve yaşanmış olan bu isim değişikliğinin yanında çok ciddi bir altyapı değişikliği de geçirmiş oldu. Şu anda Avusturya’nın yanı sıra Filipinler ile birlikte Meksika’da çok daha önemli üç ödeme koridoruna sahip bulunan Ripple şirketi, bu sene çok daha yeni koridorlar açıp XRP adlı kripto para biriminin ticari hacmini arttıracak olabilir.

Sunmuş olduğu çok hızlı fakat fazlasıyla düşük işlem ücreti bulunan ODL ürünü sayesinde pek çok finans kurumuyla da anlaşmalar yapan Ripple şirketinin bu sene tam olarak hangi ülkeler için ODL koridoru açacak olduğu da bilinmezliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.