sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin milyarderlerinin hikayesini film yapacaklar

25

Cameron ile birlikte Tyler Winklevoss ikizlerinin Bitcoin adlı kripto par birimi hikayesi beyaz perdeye aktarılmış olacak.

Winklevoss soyadına sahip olan ikizlerinin Facebook platformuyla alakalı geçmişlerini zaten Social Network filmi içerisinde açıkça görmüştük. Gemini şirketinin kurucusu konumunda bulunan bu kardeşlerin şimdi ise kripto para maceralarını izlemiş olacak.

Accidental Billionaires isimli kitabın da yazarı konumunda bulunan Ben Mezrich yakın bir zaman içerisinde Bitcoin Billionaries ismine sahip bir kitap yazmış oldu. Winklevoss kardeşler şu zamanlarda da kendi hikayelerinin anlatılmış olduğu söz konusu bu kitabı beyaz perdeye uyarlama konusunda çok istekli. Winklevoss kardeşler için Greg Silverman ile birlikte Jon Berg de destek verecek ve böylelikle çıkmış olduğu dönemlerde çok satanlar arasına girmeyi başaran bu kitabın film uyarlamasını görmüş olacağız.

Bitcoin Billionaries isimli kitap içerisinde Winklevoss ikizlerinin kripto paralarla alakalı tüm maceraları anlatılmakta. Söz konusu kitap içerisinde ikizlerin Facebook şirketiyle yaşanmış olan ayrılığın hemen sonrasında Ibiza’ya gitmiş olmaları, burda Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı bilgi sahibi olmaları ve zaman içinde nasıl dünya üzerindeki ilk Bitcoin milyarderleri haline gelmiş oldukları da açıkça anlatılmakta. İlk olarak Winklevoss ikizler ile birlikte yapımcılar olmak üzre nerdeyse herkes bu söz konusu filmi heyecanlı bir şekilde bekliyor gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.