sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin’in boğa koşusuna hazır olduğunu açıkladı

34

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde 10.000 dolar tutarının altına düşmüş olan Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı şu dönemlerde 9.500 dolar ila 10.000 dolar aralıklarında seyretmekte. Pek çok yatırımcı Bitcoin adlı kripto para biriminin bir sonraki durağının neresi olarak karşımıza çıkacağını da merak etmekte. Bloomberg platformunun uzmanları Bitcoin adlı kripto para biriminin orta vadede yükselecek olduğunu ve 20.000 dolar tutarına kadar çıkacak olduğunu düşünmekteler.

Binance platformunun yapmış olduğu açıklamalar ise genel bir şekilde bullish niteliği taşımaktadır. Binance Futures platformunun paylaşmış olduğu mayıs ayıyla alakalı verileri yayınlayan firma, platform üzerinde yer alan açık pozisyonların artmayı sürdürdüğünü ifade ediyor. Binance Futures üzerinde yer alan açık pozisyonların toplam da yer alan değerinin 31 Mayıs tarihi içerisine 500 milyon dolar tutarına kadar çıkmış olması, piyasa üzerinde çok ciddi bir hareketlilik bulunduğunu da göstermekte.

Binance Futures platformunda yer alan açık pozisyonların sayısı artış yaşamayı gösterirken platformda yer alan günlük ticaret hacmi konusunda bir küçülme söz konusu olmuş durumda. Piyasa içerisinde para girişi oluyor olmasına ancak yatırımcılar şu anda eskiden olduğu kadar yoğun bir biçimde işlem yapmamaktalar. Lakin Binance platformunun açıklamalarına bakılırsa böyle olması Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının yükselmesine hiç bir şekilde mani değildir.

10.000 dolar tutarının Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı psikolojik bir sınır olduğunu açıkça ifade eden Binance platformunun analistleri, BTC adlı kripto para birimlerinin bu seviyeyi aşacak olmasının olumlu bir gelişme olduğunu ifade ediyorlar. Eğer ki Bitcoin adlı kripto para birimi tekrardan bu seviyenin üstüne çıkmayı başarırsa piyasa üzerinde çok daha yeni bir boğa koşusu görmemiz mümkündür anlamına gelmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.