sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Binance platformunun CEO’suna seslendi

116

Ethereum adlı kripto para biriminin kurucusu Vitalik Buterin ardımızda bırakmış olduğumuz gün Bitcoin adlı kripto para birimi ve Ethereum adlı kripto para birimiyle alakalı bir takım açıklamalarda bulundu ve Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao’ya seslenmeyi de ihmal etmedi.

Satoshi Nakamoto’nun geliştirmiş olduğu Bitcoin adlı kripto para birimi 2009 senesinde, tam da 2008 senesinde gerçekleşen ekonomik krizin hemen sonrasında ortaya çıkmış oldu. Mevcutta yer alan finans düzenine çok önemli bir tepki olarak doğmuş olan Bitcoin adlı kripto para birimi insanlara tamamen farklı bir finansal alternatif sunmakta. İnsanlar içinde bulunmakta olduğumuz merkezi finans düzeninden çıkacak Bitcoin adlı kripto para birimine, yani merkezi olmayan bir finans düzenine geçiş gerçekleştirebiliyorlar.

Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao geçmiş olduğumuz Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayan olaylara gönderme niteliğinde çok önemli bir açıklamada bulundu. İnsanlara Bitcoin adlı kripto para birimi gibi bir alternatif bulunduğunu anımsatan Zhao, mevcut durumda bulunan düzene karşı kullanılabiliyor olacak ”en barışçıl durumdaki protesto yönteminin Bitcoin adlı kripto para birimi olduğunu” ifade etti.

Ethereum adlı kripto para biriminin kurucuları arasında yer alan Vitalik Buterin ardımızda bırakmış olduğumuz gün Twitter hesabı üzerinden bazı açıklamalarda bulundu ve kripto paralarla alakalı dünyanın gidişatını değerlendirmiş oldu. İnsanlar Bitcoin adlı kripto para birimi finans düzenini protesto edebilmek amacıyla kullanmaktalar, iyi çok hoş ve güzel. Lakin Buterin 2008 senesinden 2020 senesine kadar çok şeyin değişmiş olduğunu, kripto para birimlerinin artık yalnızca finansal bir protesto yöntemi şeklinde görülemeyecek olduklarını da düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.