sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Libra sayesinde Facebook platformunun reklam geliri artabilir

14

Facebook platformunun CEO’su görevinde bulunan Mark Zuckerberg, Çarşamba gününde gerçekleştirmiş olduğu hissedarlar toplantısı esnasında merak içinde beklenmekte bulunan stablecoin projelerinden Libra ile alakalı da bir soruyla karşılaşmış oldu. 2019 senesinde tanıtılmış olmasına karşın 2020 senesinin yarısını bitirmiş olduğumuz şu zamanlarda halen tam bir şekilde piyasaya çıkıp çıkmayacak olduğu konusunda bilgi bulunmayan Libra tam anlamı ile bir gizem halinde.

Zuckerberg’e sorulmuş olan Libra adlı kripto para biriminin Facebook’a finansal bir yönden destek olup olamayacak olduğu konusundaki soru, aslına bakılırsa fazlasıyla kritik bir noktaya değinmiş oluyor. Brett Wye’in sormuş olduğu soruyu da yanıtlayan Zuckerberg, bunun e-ticaret üstünde yer alan etkisine ve sonrasında da reklam gelirlerine katkısına değinmiş oldu.

Libra platformunun Facebook üstünde yer alan işletmelerle ilgili olarak reklam vermeyi daha da efektif bir hale getirebilecek olduğunu ifade eden Zuckerberg, Libra adlı kripto para biriminin kesin bir şekilde Facebook’un gelirini arttıracak olduğunu düşünmekte. Facebook platformu aslına bakılırsa reklamlar ile ilgili olarak kesin bir fiyat biçmemekte ve bunun yerine işletmeler özel bir açık arttırma sistemiyle fiyat konusunda bir teklifte bulunuyorlar ve fiyat buna bakarak şekillenmiş oluyor.

Aslına bakılırsa Zuckerberg’in son kullanmış olduğu bu ifadeler Libra projesinin halen son hız geliştirilmekte olduğunu ve Facebook platformunun bundan hiç bir şekilde vazgeçmemiş olduğunu da göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.