sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin konusunda çok önemli bir tavsiyede bulundu

17

Risk sermayedarı olmasının yanı sıra aynı esnada Virgin Galactic platformunun başkanı konumundaki Chamath Palihapitiya, tekrardan liderliğini koruyan kripto para birimlerinden Bitcoin ile alakalı fazlasıyla kritik açıklamalarda bulunmuş oldu. CNBC kanalında yer alan Squawk Box isimli programa karılmış olan milyarder BTC destekçisi, insanların aradan seneler geçtikten sonra ”iyi ki zamanında Bitcoin kripto para almışım” diyebilecek oldukları imasında bulundu ve bununla ilgili olarak daha şimdiden BTC adlı kripto para birimi alınmasının gerekli olduğunun altını çizdi.

Chamath, Covid-19’dan etkilenmiş olan ekonomilerin sınırsız bir şekilde para basmayla birlikte aslına bakılırsa çok daha büyük bir çukurun içine doğru ilerlemeye devam ettiğini ima etmiş durumda. Wall Street platformunun efsanevi yatırımcıları arasında kendisine yer bulan Paul Tudor Jones’un da aniden BTC adlı kripto para birimi yatırımı yapmaya başlamış olduğunu ifade eden Chamath, bunun asıl nedenininde içinde bulunmakta olduğumuz çok büyük deflasyon sarmalı olduğunu ifade etti. Chamath bu söz konusu ifadesiyle birlikte aslına bakılırsa dünya üzerinde pek çok varlığın ve piyasanın değer kaybetmeye başladığına da vurgu yapmış oldu BTC adlı kripto para biriminin bu özelliğiyle öne çıkmakta olduğunu da ifade etti.

Bitcoin adlı kripto para birimi ciddi olarakta 12 Mart tarihi içerisindeki düşüşü kısa zaman içinde telafi etmeyi başarmıştı ve tekrardan 9.000 dolar yani düşüşten önceki seviyelerine kadar çıkmayı başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.