sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

1.8 Milyar dolar tutarındaki ICO bitmiş durumda

20

2017 senesinde toplam olarak iki tane ICO ile 1,7 milyar dolar tutarında toplamayı başarmış olan Telegram, yeni paylaşılmış özel bir açıklamaya bakılırsa Telegram Open Network (TON) blockchain isimli projesini sonlandırma konusunda bir karar aldı. Söz konusu bu kararın Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan finansal regülatörlerden SEC’in son gerçekleştirmiş olduğu hamlelerinden sonra alındığının bilinmiş olması, Telegram platformunun da yenilgiyi kabul etmiş olduğu anlamına gelmekte.

Telegram platformunun CEO’su ve aynı zamanda kurucusu konumundaki Pavel Durov konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde şu ifadelere yer verdi

”Bugün aslında Telegram ile ilgili çok üzücü bir gün. Blockchain ile alakalı projemizin devam etmeyeceğini açıklamaktayız.”

Durov söz konusu bu açıklamasının devamında Amerika Birleşik Devletleri’nin yargısına tepki göstererek Gram token’larıyle birlikte TON blockchain ağının piyasaya çıkartılmasının engellenmesine sebep olan söz konusu bu kararı da eleştirmiş oldu. Yargı, bahsi geçen token’ların bu projeye yatırım yapmış olanlardan farklı kişilere satışının gerçekleşeceği gerekçe gösterilerek bunun menkul kıymet statüsüne girebilecek olduğunu da ifade etmişti.

Telegram isimli platformun TON projesiyla mevcut durumdaki ilişkisinin komple sona ermiş olduğunu da ifade eden Durov, bunun ardından projenin devam ettiğine yönelik olarak haberlerin duyulmaya başlaması halinde bu haberlerin tamamen dolandırıcılara ait bir durumda bulunduğu açıklamasında da bulundu. İlk önce 2019 senesinin sonlarına doğru piyasaya çıkması konusunda planlar yapılan TON’un ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde ikinci defa piyasaya sürülmesi engellenmiş idi.

Bundan sonrasında ise TON almış yatırımcıların ne yapacak oldukları çok büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.