sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Ethereum yatırımcılarının beklediği haber geldi

21

Ethereum adlı kripto para biriminin kurucu ortağı olarak tanınan Vitalik Buterin, merakla beklenmekte olan ETH 2.0 güncellemesiyle alakalı spekülasyonları hiç bir şekilde cevapsız bırakmadı. Özellikle de son günler içerisinde ETH adlı kripto para biriminin bu geliştirme hususunda daha çok beklemek mecburiyetinde kalabilecek olduğu ve işlerin hiç bir şekilde yolunda gitmemekte olduğu haberleri yayılmaya başlamasıyla yatırımcılar da çekinmeye başlamıştı.

Ethereum adlı kripto para birimi ekosisteminin en önemli isimleri arasında yer alan Buterin de nihayet söz konusu spekülasyonlara bir cevap verdi ve her bir şeyin yolunda gitmekte olduğunu, Ethereum 2.0 hard fork’unun bu senenin Temmuz ayı gibi yapılabileceğine vurgu yapıldı. Consensus etkinliğiyle alakalı olarak konuşma gerçekleştiren Buterin, daha şimdiden Ethereum 2.0 test ağlarının aktif hale geldiğini ve her bir şeyin yolunda gitmekte olduğunu da ifade etti.

İlk gerçekleştirilmiş olan uygulamaların ise ortalama bir şekilde bir hafta öncesinde başlamış olduğunu ifade eden Buterin, bu söz konusu kilometre taşının ETH adlı kripto para birimiyle alakalı fazlasıyla önemli olduğuna da vurgu yaptı. Platformla birlikte kullanıcıların güncelleme sona erdikten sonra Proof-of-Stake tabanına sahip ekosisteme geçiş yapabilecek olduğunu açıkça ifade eden başarılı isim, bu durumun ETH adlı kripto para birimi ekosistemini komple değiştirebilecek olduğunu düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.