sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

JPMorgan çok yeni bir Bitcoin hamlesi yaptı

20

Dünya üzerinde yer alan en büyük bankalarından bir tanesi olarak öne çıkan JPMorgan kripto para firmalarıyla işbirliği yapmaya başlamış durumda.

Wall Street Journal editörleri arasında yer alan Paul Vigna çok kısa bir zaman öncesinde kripto para dünyası üzerinde çok büyük bir ses getirmiş olan bir iddiada bulunmuş durumda. İsimsiz olan kaynaklara bakılırsa JPMorgan kripto para firmalarıya beraber çalışmaya başlamış durumda.

Vigna açıklamasında; JPMorgan’ın Amerika Birleşik Devletleri içinde yer alan Coinbase borsasının yanı sıra Gemini borsası gibi borsalara bankacılık hizmeti sunmaya başlamış olduğunu ileri sürmekte. Bu söz konusu dev isimlere bakıldığında tam bir şekilde ne gibi bir işbirliği olduğu halen bilinmezliğini koruyor. Fakat iddialara bakılırsa bu söz konusu iki tane borsa ardımızda bırakmış olduğumuz ay JPMorgan’da hesap açmış oldu ve şimdilerde ise bu hesapları kullanarak işlem yapmaya başlamış oldu.

JPMorgan şu dönemlerde Coinbase platformu ve ayrıca Gemini platformuna kripto paralar üzerinden bir hizmet sunmamakta. The Block’un aktarmış olduğu özel bilgilere bakılırsa bu firmalar Otomatik Takas Merkezi ağıyla birlikte JPMorgan ile havale yollamasının yanı sıra para yatırma ile birlikte çekme işlemlerini de yapabiliyor olacaklar.. Lakin JPMorgan’ın kripto para firmalarına hizmet vermeye başlaması yine de çok önemli bir gelişmedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.