sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Youtube üzerinde yeni bir Bitcoin dolandırıcılığı

62

Sosyal medya üzerinde yer alan dolandırıcılar insanlardan Bitcoin adlı kripto para birimi toplayabilmek amacıyla YouTube’a yönelmiş durumdalar.

Kripto para biriminin dolandırıcıları insanların mevcut durumdaki paralarını çalabilmek amacıyla şu zamanlarda Apple şirketinin kurucusu konumunda bulunan Steve Wonziak’i taklit etmekteler. Wozniak’in isminin altında özel bir canlı yayın düzenlemiş olan dolandırıcılar insanlar için Wozniak’in onlara Bitcoin adlı kripto para birimi dağıtacak olduğunu vaat etmekteler.

Dolandırıcılar ayrıca Apple şirketinin insanlara toplam olarak 10.000 tane BTC adlı kripto para birimi dağıtmaya karar vermiş olduğunu ifade ediyorlar. İnsanlardan ise canlı yayın esnasında gösterilmiş olan adrese çok ufak miktarlarda Bitcoin adlı kripto para birimi yollamaları talep ediliyor. Dolandırıcıların söz konusu bu iddialarına bakılırsa bu adrese BTC adlı kripto para birimi yollayanlar, Apple şirketinden en az 1 tane BTC adlı kripto para birimi almış olacaklar.

Sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar insanları YouTube platformu üzerinde gerçekleştirilen bu dolandırıcılıkla alakalı olarak uyarıyorlar. Ancak görünüşe bakılırsa dolandırıcılar daha şimdiden kayda değecek çok önemli miktarlarda Bitcoin adlı kripto para birimi almaya başlamış oldu.

Dolandırıcıların kullanmakta oldukları adreslerden bir tanesinin şu zamanlarda 4 BTC tutarında bakiyesi bulunmakta. Eğer ki söz konusu bu dolandırıcılar kendi adresleri üzerine BTC adlı kripto para birimi yollamadılarsa bu bir takım insanların bu dolandırıcılığa inanarak bu adrese ciddi anlamda BTC adlı kripto para birimi yolladıkları anlamına gelmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.