sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

OkeX borsasında trafik artışı

30

Kripto para borsaları aslına bakılırsa şu dalgalı günler içerisinde tamamen nihai bir testten geçmekte gibi görünüyorlar. Mart ayının ilk dönemlerinde Binance ismine sahip kripto para borsasının platform üstünde yer alan kullanıcıları yarı yolda bırakmış olması, 10 Mayıs tarihi içerisinde de Coinbase isimli kripto para borsasının geçici bir zaman için erişime kapatılması bir takım platformların bu yoğunluğa dayanamamakta olduklarını göstermiş durumda.

Böyle olmasına karşın ileri gelen kripto para borsaları arasındaki OKEx adlı platform piyasanın hem düşüş hem ise yükseliş yaşamış olduğu anlar içerisinde bu yoğunluğu kaldırabilmekte olması, trafiğin artışına meydan vermiş gibi gözükmekte. ICO Analytics aracılığıyla paylaşılmış olan verilere bakılırsa, OKEx ismine sahip kripto para borsası nerdeyse her bir borsanın trafik düşüşü yaşamış olduğu günler içerisinde %147 oranında bir trafik artışı elde etmeyi başarmış gibi gözükmekte.

Elde edilmiş olan söz konusu verilere bakıldığı zaman Binance platformunu ziyaret etmiş olan kullanıcıların %2 seviyesinde, Coinbase platformunu ziyaret etmiş olan kullanıcıların %7 seviyesinde, BitMEX platformunu ziyaret etmiş olan kullanıcıların da %40 seviyesinde bir düşüş yaşamış olduğu görülmekte. BitMEX adlı platformun özellikle de 12 Mart tarihi içerisinde çok uzun bir zaman boyunca kapalı kalmış olması yatırımcıların büyük bir kısmını mağdur etmiş idi.

Bu söz konusu zaman zarfında farklı bir popüler kripto para borsası olarak öne çıkan Huobi platformunun kullanıcılarında da %26 seviyesinde bir düşüş gerçekleşmiş olması fazlasıyla şaşırtıcı gözükmekte. OKEx platformuyla birlikte kullanıcı sayısının yanı sıra trafiğinde de bir artış elde etmeyi başaran öteki iki tane borsa da ZB.com ile birlikte Coinsbit şeklinde açıklanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.