sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum’un sonu mu geldi?

36

”Ethereum Katili” şeklindeki ifade son senelerde fazla duyulmaya başlamış durumda. Bu durumun Ethereum adlı kripto para birimi ağına rakip bir halde ve bunu geçebilecek çok daha yeni kripto para projeleriyle ilgili kullanılmakta olduğu bilinen gerçek. Buna karşın bugüne dek ne rekor durumdaki bir ICO miktarıyla piyasalara giriş gerçekleştirmiş olan EOS adlı kripto para birimi, ne ise Staking hususunda rekor kırmış olan Tezos adlı kripto para birimi başaramadı ve yakın bir gelecek içerisinde de bunun başarılması hiç bir şekilde olanaklı durmuyor.

İleri gelmiş olan kripto para analistlerinden biri olarak öne çıkan Chris Burniske de Ethereum katili şeklindeki ifadenin aslına bakılırsa fazlasıyla yanlış ve hiç bir şekilde mümkün olamayacak bir şeye işaret etmiş olduğuna vurgu yaptı.

Burniske aslına bakılırsa son zamanların popüler bir durumdaki ETH katilleri arasında yer alan Tezos ile birlikte Waves ve de Lisk adlı kripto para biriminin ağ üzerindeki işlem ücretlerini Ethereum ağı üzerindekilerle karşılaştırmış oldu. Üç tane büyük projenin toplamda yer alan ağ işlemiyle alakalı ücretinin, Ethereum ağı üzerindeki işlem ücretlerinin %15.000 daha arkasında olması da hangi ağın daha fazla kullanımda bulunduğunu ortaya koymuş oldu.

Üç tane rakibin mevcut durumdaki işlem ücreti 0,5 milyon dolar civarındayken Ethereum adlı kripto para biriminin işlem ücreti toplamının 76 milyon dolar tutarında bulunduğu görülmekte. ETH adlı kripto para birimi ağının rakiplerinin toplamından dahi çok daha fazla kullanılması aslına bakılırsa işlem ücretinin çok daha doğal bir nedeni konumunda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.