sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Üretimi yapılan her iki bitcoinden bir tanesi onlara mı gidiyor?

19

Bitcoin adlı kripto para biriminin madencileri her geçtiğimiz gün 1.800 tane Bitcoin üretimi yapıyorlar. Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde üretimi yapılan bu Bitcoin adlı kripto para birimlerinin yarısı şu iki firmaya gitmiş durumda bulunabilir: Grayscale ile birlikte Square.

Her geçmiş olduğumuz gün 12 Mayıs tarihine, yani son zamanlarda öne çıkan Bitcoin adlı kripto para biriminde halving yapılacak olduğu güne yaklaşmaktayız. Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının bu tarihin ardından yükselip yükselmeyecek olduğu da kesin değil. Lakin uzmanlardan bazıları fiyatın bu olayın gerçekleşmesinin ardından hızlı bir şekilde yükselebilecek olduğunu düşünmekteler.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde paylaşım yapılan bazı verilere bakılırsa hem kurumsal yatırımcılar hem ise bireysel yatırımcılar halvingden hemen önce Bitcoin adlı kripto para birimini toplamaya başlamış. Görünüşe bakılır ise yatırımcılar bunu yapma esnasında özellikle de Grayscale ile birlikte Square gibi firmaların hizmetlerinden yararlanmışlar.

Twitter platformunun CEO’su görevinde bulunan Jack Dorsey’nin şirketi Square çok kısa bir zaman önce ilk çeyrek raporunu paylaştı. Firmanın Cash adına sahip bir tane bankacılık uygulaması yer alıyor. İnsanlar ise bu söz konusu uygulamayı Bitcoin adlı kripto para birimi almak ve günlük bir şekilde gerçekleştirdikleri işlemlerini yapmak amacıyla kullanabilmekteler.

Square’in paylaşmış olduğu söz konusu verilere bakılırsa bu uygulama firmaya senenin ilk çeyreklik diliminde toplam olarak 528 milyon dolar tutarında bir gelir sağlamış durumda. Ve bu gelirin 306 milyon dolar tutarındaki bölümü de Bitcoin adlı kripto para birimi işlemlerinden, yani aslında Bitcoin adlı kripto para birimi satın almış insanlardan geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.