sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin halvinginden sonra madencilerin yarısı cihaz kapatırsa?

141

Liderliğini korumaya devam eden kripto para birimlerinden Bitcoin’in her 4 senede bir yaşanmakta olan blok ödülü yarılanmasına dokuz günden daha az bir zaman kalmış durumda ve mevcut durumda bulunan fiyatlar aslına bakılırsa pek çok uzman ismi de korkutmakta. Eğer Bitcoin adlı kripto para birimi 8.000 dolar bandı üzerinde Halving’i gerçekleştirecek olursa, bu pek çok ufak çaplı madencinin cihaz kapatacak olduğu anlamına gelmekte.

Pekala madencilerin %50’lik kısmı cihazlarını kapatacak olursa ağ üzerinde ne olur? Bitcoin adlı kripto para birimi konusunda uzman hale gelen ünlü yatırımcılardan Andreas Antonopoulos, yakın zaman içerisinde gerçekleştirmiş olduğu bir podcast üzerinde bu durumu masaya yatırmış oldu. Böyle olursa ya işlem ücretleri çok ciddi açıdan artış yaşamış olur, ya da blok alanı veyahut işlem kapasitesi artmış olur. Antonopoulos bu söz konusu iki senaryodan hangisinin yaşanacak olduğunun önceden tahmin edilemeyecek olduğunu ve blok ödülüyle alakalı yarılanmanın beklenmesinin gerekli olduğunu da savunmakta.

Daha çok SegWit işlemlerinden ya da Schnorr/taproot benzerindeki çok daha yeni teknolojilerin kullanıma alınmış olmasından ötürü işlem kapasitesinin çoğalabileceğini de ifade eden ünlü isim, blok başına çok daha fazla işlem yapabilmek amacıyla daha da büyük blok boyutuna geçiş gerçekleştirilmesinin de mümkün olduğuna vurgu yaptı.

Sonuç her ne olur ise olsun BTC adlı kripto para birimi ağının kendisini ayarlayarak işlemleri aktarmayı sürdüreceğine de kesin gözüyle bakılmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.