sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin altına karşı bayağı bir avantajlı

57

Coinbase geçmiş olduğumuz gün çok daha yeni bir rapor paylaşarak Bitcoin adlı kripto para birimiyle altın arasında yer alan farklılıklara değinmiş oldu. Bu söz konusu iki ürünü de kıyaslamış olan Coinbase; Bitcoin adlı kripto para biriminin altından daha da verimli bir halde olduğu sonucuna varmış oldu.

Coinbase paylaşmış olduğu bu söz konusu rapor içerisinde altın piyasasın yaşanmış olan güncel problemlerini ele almış oldu. Koronavirüs sebebiyle İsviçre benzerindeki ülkeler üzerindeki altın rafinerileri kapanmış durumda ve uluslararası pek çok uçak seferleri de iptal oldu. Bundan dolayı da altın konusundaki sevkiyatlar aksamaya başlamış oldu ve böyle olması da New York’ta yer alan altın fiyatıyla Londra’da yer alan altın fiyatına bakıldığında çok ciddi bir farkın meydana gelmesine sebep oldu.

Koronavirüs altınlarla alakalı piyasayı bu kadar bariz bir biçimde etkilemiş durumdayken kripto paralarla alakalı olarak çok büyük bir aksaklığa sebep olması. Bu söz konusu süreç içinde insanlar Bitcoin adlı kripto para birimine yatırım yapmaktayken ya da Bitcoin adlı kripto para birimi alıp-satma esnasında herhangi bir problem yaşamış değiller.

Öte yandan bu süreç içinde Bitcoin adlı kripto para biriminin hash oranı da toparlanmaya başlamış oldu. Bu söz konusu oran Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının 12 Mart tarihinde 4.000 dolar tutarına kadar düşmesinin sonrasında çok sert bir düşüş yaşamış oldu ancak daha sonrasında da tekrardan yükselişe geçmiş oldu. Hash oranları şu dönemlerde halving öncesinde çok iyi bir vaziyette gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.