sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Tether’den çok büyük bir hamle

23

Kripto paralarla alakalı sektörün belki de en önemli firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Tether bu ay içinde tam tamına 1 milyar dolar tutarında USDT basmış oldu.

Tether şubat ayı içerisinde 120 milyon tane USDT basıp piyasaya kısmi bir şekilde az miktarda USDT sokmuş idi. Lakin firma ilerlemekte olan haftalar içerisinde USDT üretimini hızlandırmış oldu. Decrypt’in aktarmış olduğu bilgilere bakılır ise firma senenin başından bu yana 1.4 milyar dolar tutarında USDT basmış oldu ve bunların 1 milyar dolar tutarındaki bölümü de yalnızca nisan ayında gelmiş bulundu.

Whale Alert üzerinde yer alan verilere bakılırsa Tether platformu USDT adlı kripto para biriminin büyük bir bölümünü 120 milyonluk parçalar şeklinde basmış oldu. Tether platformunun CTO’su görevinde bulunan Paolo Ardoino bu yeni basılmış olan USDT’lerin envantere aktarılmış durumda olduğunu ifade ediyordu. Yani aslına bakılırsa Tether şirketi bu USDT’leri basar basamaz değil, müşterilerden talep gelmiş olduğunda sirkülasyona sokmuş oluyor.

Firmanın ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç hafta içinde niçin bu denli çok USDT basmış olduğunu da tam bir şekilde bilememekteyiz. Tabiiki de Tether adlı platformun Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatını yükseltmeye çalışmakta olduğunu söyleyenler de ortaya çıktı (ki yakın zaman içerisinde yapılmış olan bir çalışma da bunun tam tersini iddia etmekte). Bunun yanında insanların son zamanlar içerisinde USDT benzerindeki ‘‘güvenilir limanlara’ sığınmış olduklarını ve bundan dolayı da USDT’ye çok yoğun bir talep olduğunu ifade edenler de var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.