sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bitcoin’in hiç bir zaman güvenli bir liman olmayacağını söyledi

17

Euro Pacific Capital platformunun CEO’su görevinde bulunan Peter Schiff’i son zamanlarda kripto para sektöründe yer alan nerdeyse herkes tanımakta. Kendisi çok uzun bir zamandan beri Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı açıklamalar yaparak hem Bitcoin adlı kripto para birimini hem ise Bitcoin adlı kripto para birimi sahiplerini eleştirmekte.

Schiff’in Bitcoin adlı kripto para birimini eleştirmek amacıyla bundan böyle illa ki bir neden ihtiyacı bulunmuyor. Kendisi sdece birkaç ay önceki zamana kadar yalnızca Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatı düştüğünde Bitcoin’i eleştirmekteydi ama bundan böyle fiyattan bağımsız bir şekilde de açıklama yapmakta. Dün ise buna benzeyen bir şey yaşanmış oldu.

Bitcoin adlı kripto biriminin fiyatı geçmiş olduğumuz gün 7.000 dolar seviyesini aşarak 7.300 dolar tutarına kadar yükselmiş oldu. Bu söz konusu süreç içinde ETH adlı kripto para birimi gibi alternatif kripto para birimleri de değer kazanmış olduklar ve genel bir şekilde kripto paralarla alakalı piyasanın toplam değerinde birkaç milyar dolar tutarında bir artış oldu. Elbette ki piyasa üzerinde yaşanmış olan bu olumlu durumdaki gelişmeler Schiff’in Bitcoin adlı kripto para birimine laf atmasına hiç bir şekilde engel değil.

Bitcoin adlı kripto para biriminin güvenli bir liman olarak öne çıkmadığına vurgu yapan Schiff, BTC adlı kripto para biriminin çok spekülatif bir ürün olarak öne çıktığını ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.