sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Gemini’den Brave tokenine destek

55

Şu dönemlerde blockchain ile alakalı sektörün en popüler platformlarından bir tanesi olarak öne çıkan Brave Browser hızlı bir şekilde büyümeyi sürdürmekte. Brave Pazarlama Müdürü görevinde bulunan Des Martin geçmiş olduğumuz günler içerisinde bir açıklama yaparak Brave tarayıcısının yalnızca mart ayında tam tamına 1 milyon tane yeni kullanıcıya ulaşmış olduğunu ifade etmişti.

Brave platformunun bu denli hızlı büyümekte olmasının aslında bir takım nedenleri var. Bunların ilk sırasında ise kullanıcı gizliliği yer alıyor olabilir. İnsanlar Brave adlı tarayıcıyı kullanmaktayken öteki İnternet tarayıcılarına kıyaslandığında kişisel bilgilerini çok daha iyi bir biçimde koruyabilmektedirler. Elbette bir de Brave kullanma esnasında para kazanma ihtimali var. Kullanıcılar Brave platformunda yer alan reklamları izleyip Basic Attention Token (BAT) kazanabilmekteler.

Aslında bu söz konusu Basit Attention Token (BAT) sahiplerini sevindirebilecek çok daha yeni bir haber gelmiş oldu. Kuruculuğunu Tyler ile birlikte Cameron Winklevoss’un üstlenmiş olduğu Gemini şirketi, Basit Attention Token’ı listeleyecek olduğunu ifade etti.

Gemini şirketi şu esnada sadece beş adet kripto para birimini desteklemekte. Bundan dolayı da borsa yönetiminin tam olarak hangi kripto paranın listelenecek olduğu hususunda çok fazla seçici olduğunu ifade edebiliriz.. 26 Nisan tarihinde Türkiye Saatiyle 16:30 itibariyle bu kripto para birimlerinin arasına Basic Attention Token da ilave edilmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.