sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin konusunda şaşırtan iddia

22

Chamath Palihapitiya şu zamanlarda kripto paralala alakalı dünyanın en ünlü isimlerinden bir tanesi olarak bilinir. Social Capital firmasının CEO’su konumunda bulunan ve eski dönemde Facebook platformunun yöneticiliğini gerçekleştirmiş olan Palihapitiya, Bitcoin adlı kripto para birimine de erken yatırım yapmış isimlerden bir tanesi.

Palihapitiya’yı aslına çok önemli bir Bitcoin adlı kripto para birimi zengini olarak tanımanın yanında Bitcoin ile ilgili yapmış olduğu yorumlardan da tanımaktayız. Genel olarak kripto para birimleriyle alakalı çok olumlu açıklamalarda bulunmaya devam eden Palihapitiya bunu yapma esnasında gerçekçilikten çok fazla uzaklaşmamaya da dikkat etmekte. Kendisi tekrardan buna benzeyen bir takım yorumlar yapmış durumda.

Palihapitiya çok kısa bir zaman öncesinde Anthony Pompliano’yla bir araya gelmiş oldu ve hem küresel piyasalar üzerindeki gelişmelerden hem ise kripto para birimlerinin geleceğinden söz etti. Palihapitiya konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamalar içerisinde Bitcoin adlı kripto para biriminin kullanım alanlarına ve gelecek dönemdeki fiyatına yönelik kişisel görüşlerini paylaşmış oldu.

Palihapitiya’nın çok uzun bir zamandır fazlasıyla kesin bir şekilde dile getirmiş olduğu bir şey mevcut: Bitcoin adlı kripto para birimi, Amerika Birleşik Devletleri Doları’nın yerini almayı başaramayacak. Aynı Elon Musk gibi Palihapitiya da Bitcoin adlı kripto para biriminin fazla volatil olduğunu ve şu zamanlarda da artık tam anlamı ile bir ‘para birimi’ şeklinde görülmediğini düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.