sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Çin Blockchain konusunda talimat verdi

70

Çin Hükümeti ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç aylık zaman diliminde blockchain ile alakalı yapmış olduğu çalışmaları hızlandırmaya başlamış durumda. Asia Times benzerindeki yerel kaynakların yapmış olduğu habere bakılırsa hükümet şu zamanlarda yeni bir adım daha atmaya hazırlanıyor.

Çin Endüstri ile Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) 5G’nin yanı sıra blockchain ve ayrıca yapay zeka alanları içerisinde gerçekleştirilen çalışmalara hız verebilmek amacıyla kolları sıvamış durumda. Bakanlık bunun kapsamında ülkenin tamamında uygulamaya koyulacak çok daha yeni bir program hazırlamış durumda.

Bakanlık ülkenin tamamında yer alan her bir tane eyalet ile birlikte özerk bölgenin bu alanlar içerisinde çalışma gerçekleştiren ekipleri desteklemesini talep ediyor. Her bir tane yerel yönetim ise, bölge üzerinde yer alan 10 tane değişik projeyi özel bir şekilde seçip bu söz konusu projelerin tanıtımını yapabiliyor olacak. Hükümetin asıl maksadı ise yerel durumda bulunan projeleri ulusal bir seviyede tanıtıp, bu söz konusu projeleri bir açıdan da referans noktası şeklinde kullandırabilmek.

Firmalar öte yandan Bakanlık’a direkt bir şekilde başvuruda bulunarak yapmış oldukları çalışmaları bir showroomda sergiliyor gibi sergileyebiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.