sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Poloniex platformu yeniden tepkilerin odağında

26

Tron platformunun kurucusu olarak tanınan Justin Sun sadece birkaç hafta öncesinde Poloniex platformunu satın almış olduğu konusunda açıklamada bulundu. Sektörün ileri gelen borsaları arasında yer alan Poloniex o dönemlerden bu yana yeni ürünlerin yanı sıra yeni hizmetler de geliştirmeye başlamış oldu.

Bu söz konusu yeni ürünlerden bir tanesi de LaunchPad olarak öne çıktı. Poloniex platformunun sadece birkaç saat öncesinde duyurusunu gerçekleştirmiş olduğu bu söz konusu platform bir IEO platformu şeklinde geçmekte. Yani aslına bakılırsa bu platformu kendi tokenınızı geliştirmek amacıyla da kullanabilmektesiniz.

Kripto paralarla alakalı dünyada bundan sadece birkaç sene öncesine dek ICO’ların (ilk dijital para arzı) adını çok fazla duymaktaydık. Lakin bu ICO’lardan dolayı çok fazla dolandırıcılık dönmeye başladı ve çok fazla insanın da canı yanmış oldu. Bunun üzerine kripto paralarla alakalı borsalar yeni bir çözüm bulmuş oldular: bu ise IEO.

İlk borsa arzı şeklinde isimlendirebilecek olduğumuz bu IEO’lar, yeni geliştirilen bir tane tokenın bir borsa sayesinde halka satılmasını sağlamakta. Bu söz konusu borsalar, bahsi geçen token satışa çıkmadan hemen öncesinde o tokenı incelemekte, yasal bir durumda bulunup bulunmadığını kontrol etmekte ve fakat her şey olması gerektiği durumdaysa o tokenı satışa çıkartmış oluyor. Böylelikle de insanlar dolandırıcılığa hiç bir şekilde kurban gitmemiş olmaktalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.