sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Güney Kore’den dijital para testi

16

Güney Kore Merkez Bankası sadece bir kaç gün önce yapmış olduğu açıklamalar içerisinde dijital paralarla alakalı çalışmalara yönelik çok önemli bilgiler aktardı. Yonhap benzerindeki yerel kaynakların yapmış olduğu haberlere bakılırsa Merkez Bankası dijital merkez bankası parasıyla alakalı çalışmalarını da hızlandırmaya başlamakta.

Yeni yapılmış olan özel açıklamalara bakılır ise Güney Kore Merkez Bankası sadece birkaç hafta öncesinde kendisine ait dijital para birimini test etmeye başladı. Merkez Bankası bu söz konusu dijital para birimini 2021 senesinin son günlerine kadar test etmeyi planlamakta.

Şu zamanlarda İsveç benzerindeki ülkelerin de kendisine ait dijital para birimlerini test etmeye başlamış olduklarını bilmekteyiz. Güney Kore asıllı yetkililerin asıl maksadı ise bu projeyi test ederek dijital para biriminin avantajlarıyla beraber dezavantajlarını görebilmek.

Güney Kore Merkez Bankası’nın asıl maksadı da direkt olarak kendisine ait dijital para birimini geliştirmek değil. Hatta bankanın yetkili isimleri, Güney Kore’nin kendisine ait dijital para birimini çıkarması konusundaki ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünmekteler. Aynı Kanada’da yer alan yetkili isimler gibi.

Kanada Merkez Bankası sadece birkaç haftalık bir zaman önce bir dijital para prototipi hazırlamaya başladığını açıkladı. Lakin söz konusu Merkez Bankası’nın maksadı da dijital para çıkartarak sunmak değil. Burdaki asıl maksat olur da halktan bu şekilde bir talep gelecek olursa halkın isteklerini en kısa zaman içinde karşılayabilmekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.