sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Ripple şirketi çok önemli bir ortaklığa daha imza attı

97

İleri gelen blockchain tabanına sahip ödeme şirketlerinden biri olarak öne çıkan Ripple şirketi, Avustralya Ulusal Üniversitesiyle çok önemli bir ortaklık imzalamış olduğu konusunda açıklamada bulundu. Üniversitenin hukuk fakültesi gelecek sene yüksek lisans programının dahilinde blockchain teknolojisinin yasal alan içerisindeki etkilerini konu alabilecek iki tane yeni ders açmaya hazırlanıyor.

Söz konusu bu derslerin Ripple şirketinin Blockchain Araştırma Girişimi (UBRI) dahilinde açılacak olduğu ve eğitimler içerisinde de tekrarda destek verilecek olduğu ifade edildi. Ripple şirketi özellikle de dağıtık defter ile alakalı teknolojilerin, kripto para birimleriyle birlikte dijital ödemelerin etkileri konusunda ders içeriklerine yoğunlaşmış olacak.

Üniversite blockchain ile birlikte hukuk arasında yer alan ilişkiyi incelemekte bulunan lisans seviyesi dersler vermekte olsa bile böyle bir adımla beraber çok daha üst bir eğitim verilmesi amaç edinmiş gibi duruyor. Açılacağı açıklanan dersler içerisinde blockchain ile alakalı teknolojinin ve akıllı kontratların yasal durumdaki süreçleri otomatik hale getirilerek merkeziyetsizleştirebilme konusundaki ihtimalleri de incelenmeye başlanacak. Bunun sayesinde blockchain’in direkt bir şekilde hukuk alanı içerisinde de kullanım şansı elde edip edemeyecek olduğu araştırılmış olacak.

Ana akım kitlelerin yanı sıra yeni nesiller kripto para birimleriyle blockchain teknolojisi konusunda daha çok bilgi edinmeye başladıkça bunların kullanımının da artacak olduğu tahmin edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.