sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Coronavirüs sansürü Ethereum sayesinde mi aşıldı?

41

Çin içerisinde Coronavirüs vakalarının sayısı azaltılmış durumdayken, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde farklı ülkelerden olan pek çok gazetecinin basın kartlarının iptal edilmiş olduğu ve tamamının memleketlerine yollandığı haberi de çok büyük bir yankı bulmuş oldu. Çin, söz konusu hastalığı yenmiş durumdayken basın ile birlikte yayın sansürünü de çoğaltma konusunda bir karar aldı.

Böyle olmasına karşın South China Morning Post gazetecileri arasında yer alan Sarah Zheng, çok önemli bir röportajı internet ile birlikte blockchain ağına aktarmayı başarmış oldu. Ethereum adlı kripto para birimi ağına aktarılmış olan söz konusu bu röportaj direkt bir şekilde Wuhan’ın yani COVID-19 ile alakalı salgının merkezinde çalışmış olan bir doktorla gerçekleştirildi.

Dr. Ai’nin Coronavirüs ile alakalı bilmekte olduklarını ve gerçekleri anlatmış olduğu röportajı bundan böyle tüm Ethereum adlı kripto par abirimi katılımcıları tarafından görüp izlenebiliyor olacak. Makale ile birlikte röportaj ilk önce Çin’in sosyal medya kanalları üzerinde paylaşılmış olsa da, WeChat aracılığıyla hemen yasaklandı.

Dr. Ai tam zamanında doktorlar ile birlikte yetkili isimleri virüse karşı çok daha dikkatli olmaları hususunda uyarmış olsa da, hastaneler sayı fazla çoğalana dek pasif kalmayı seçmiş idi. Çin söz konusu bu yazının kaleme alınmış olduğu an itibariyle 3.150 taneden çok ölünün yanı sıra 81.000 taneden çok hasta insan sayısına ulaşmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.